Image Image Image Image Image Image Image

O firmě PULOMIX s.r.o.                                        ISO 9001:2008

Firma byla založena v roce 1994 jako ryze český soukromý subjekt zabývající se zpracováním sklolaminátů, výrobou forem a modelů. Sklolamináty a lamináty zpracováváme v našich vlastních certifikovaných prostorách, které splňují všechny hygienické normy.

Na zakázku pro vás vyrobíme nejen výrobky ze sklolaminátu, ale i uhlíkových kompozitů - od jednoduchých produktů až po složité sklolaminátové konstrukce se sendvičovou strukturou. Jsme certifikovaným výrobcem sklolaminátových technických domků, nástaveb na motorová vozidla, laminátových krytů a dalších výrobků ze sklolaminátu.  Spolupracujeme s předními firmami v oboru. Vyrábíme s využitím ruční laminace.

Dále zpracováváme CARBON – uhlíková vlákna. CARBON je výjimečný a nenahraditelný svým 3D designem a odlesky díky své struktuře. Vyniká svojí pevností a nízkou hmotností. CARBON zpracováváme na díly automobilový součástí, designového nábytku i technologicky náročných součástí např. díly větrných elektráren.

Při výrobě držíme krok s nejnovějšími technologiemi a materiály. Polotovary pro sklolamináty kupujeme výhradně od renomovaných dodavatelů, kteří nám jsou schopni poskytnout odpovídající záruky. O kvalitě našich výrobků svědčí naše dlouholetá spolupráce s firmami FORD, RAVO, SICAR, PLASTICOR, FEDERAL SIGNAL, ...

Od roku 2005 je náš systém řízení jakosti certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001 - výroba forem pro vakuovou injektáž a výrobků ze sklolaminátu.

Výrobky

Služby na zakázku

Zpracování uhlíkového vlákna Designérské výrobky z pohledového karbonu

Kontakty

Kontakty